top of page
Пошук

Управління проєктами: сучасна реальність

Проєктний менеджмент у сучасному світі це спосіб управління проєктом через планування, організацію та управління усіма іншими аспектами. Проєктному менеджменту не можна навчитись на онлайн лекціях чи навчальних курсах, потрібно здобути певні компетенції на практиці для того, щоб показувати результати, як цього потребує ринок. Результативний проєктний менеджер – той, хто досягає поставлені цілі проєкту та непрямі результати, які можуть народжувати ідеї для нових проєктів.


Управління проєктами

Ключову роль у результатах проєкту відіграє команда проєкту та їх кваліфікація, а також вміння ставити собі завдання відповідно цілей проєкту, так зване каскадування завдань під ціллю та контролювати їх виконання.


Управління проєктом передбачає вибір стандартів виконання для графіку проєкту, бюджету та технічних показників ( індикаторів).


В управлінні проєктами роль фінансового контролера ( фінансового менеджера) інколи відіграє керівник проєкту або у штаті проєкту є фінансовий менеджер, у більш системних компаніях є окремий фінансовий департамент, який надає послуги проєкту  із управління фінансами. Ключовими навичками, які має вміти керівник проєкту з точки зору управління фінансів є ефективно управляти фінансами проєкту, розуміти систему бухгалтерського обліку та звітності, вміння складати проміжні та фінальні фінансові звіти за формами та системою Замовника ( Донора або внутрішнього клієнта компанії), контролювати платежі та їх системність відповідно графіку та інші фінансові функції, які можуть бути покладені  на керівника чи фінансового менеджера.


Окреме місце в управління проєктами займає інструменти автоматизації проєктів, а також автоматизація окремих процесів проєктів.  Ми можемо автоматизувати наступні процеси під час управління проєктами: управління ключовими бізнес-процесами, планування проєктом та розподіл задач з діаграмою Ганта, планування ключових ресурсів, збір та обробка даних у таблицях, звітність, командна комунікація, збір та управління проблемами, управління ризиками, контроль якості, управління документами. Інструменти, що забезпечують таку інтегровану функціональність, зазвичай мають різні вимоги для відповідних цілей, тому у вас повинен бути центральний сервер баз даних або у хмарі. Наприклад, керівнику проєкту буде потрібен доступ до повного компонента планування та планування, тоді як звичайним членам команди потрібно лише побачити частини кінцевого плану, які стосуються їхніх обов’язків. Менеджеру проєктного офісу буде потрібен повний доступ доданих про проблеми, ризики та зміни управління, тоді як іншим учасникам потрібно лише переглянути інформацію та додати інформацію.


Проєктний менеджер для успішної реалізації проєкту має звертати увагу на усі зацікавлені сторони, а саме внутрішні та зовнішні зацікавлені сторони. Зацікавленою стороною є особи та організації, які беруть активну участь у проєкті, чиї інтереси можуть позитивно чи негативно вплинути на результат виконання проєкту. Іншими словами, зацікавлені сторони вашого проєкту – це люди або групи, які щось виграють (або втрачають) від результатів вашого проєкту. Отже, згідно з вищевказаним визначенням зацікавлених сторін проекту, зацікавлена особа – це будь-хто, хто має інтерес чи інвестиції у ваш проект. Роботою керівника проєкту є інформувати всі зацікавлені сторони про старт, перебіг та результати проєкту. Тому, як тільки стартує проєкт, визначіть хто є зацікавленими сторонами Вашого проєкту – хто є внутрішньою зацікавленою стороною, а хто є зовнішньою зацікавленою стороною.

32 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page