top of page
Frame 53.png

Розробляємо та просуваємо сучасні інтернет-магазини – почніть продавати з нами легко

Ми молода та амбітна команда, якій цікаво допомагати власникам та керівникам бізнесу запускати продажі в компаніях. Розробимо швидкий для користувачів та зручний в користуванні інтернет-магазин, що допоможе Вам збільшувати продажі та розвивати власний бізнес.

Для наших клієнтів, ми розробили 4 пакети створення інтернет-магазину

   У зв’язку з розвитком електронної комерції, все більше і більше сучасних бізнесів переходять в онлайн, а створення інтернет-магазину — невід'ємна частина цього. Створення великої кількості інтернет-магазинів — доказ того, що бізнеси реагують на потреби користувачів та на зміни економічного середовища. Одночасно з цим зростає рівень конкуренції, тому важливо уникати застарілих підходів.

  Ми, громадська організація Гільдія Змін, відстежуємо актуальні тенденції на ринку і завдяки своєму досвіду і знанням допомагаємо бізнесам у створенні інтернет-магазинів.

 

Для кого актуальна ця тема?

   Одним з основних напрямків діяльності нашої організації є розвиток ветеранського бізнесу, тож ми знаємо, як допомогти ветеранам залучити інвестиції і відкрити інтернет-магазин.Крім ветеранів, ми працюємо над розвитком переміщених підприємств, тож наші послуги будуть актуальними для тих, хто релокував свій бізнес і більше не хоче прив’язувати ведення справ до конкретного міста. Наші послуги будуть актуальні і для інших видів підприємств, які прагнуть перейти в онлайн середовище і стати частиною електронної комерції України. 

 

Як створити свій інтернет магазин?

   Гільдія Змін запрошує делегувати цю частину роботи нам, адже ми пропонуємо створення інтернет магазину під ключ, враховуючи всі ваші побажання та специфіку вашого бізнесу.

 

Переваги співпраці з Гільдією Змін

1. Швидкість.

   Ми знаємо, як швидко і успішно створити інтернет-магазин. Наші спеціалісти ефективно використовують платформу Хорошоп, яка дозволяє запустити сайт орієнтовно впродовж тижня і не чекати місяцями на перші результати. Переваги написання сайту на Хорошоп включають швидкість, якість, підтримку і регулярні оновлення та актуальність. Наші спеціалісти вивчили усі тонкощі роботи з цією платформою і мають не один успішний кейс запуску інтернет-магазинів упродовж невеличких проміжків часу.

2. Супровід інтернет-магазинів.

   Ми пропонуємо повний супровід вашого інтернет-магазину від запуску з нуля до постійних оновлень та підтримки. Ми знаємо, як важливо стежити за всіма новинками і швидко адаптуватися до нових умов і застосовуємо ці знання на практиці.

3. Digital маркетинг.

   У Гільдії Змін працюють не лише спеціалісти з розробки онлайн-магазинів, а й люди, які знають, як зробити ваш цифровий бізнес помітним і успішним. Для цього і потрібен digital маркетинг.

   Найпершим і найважливішим етапом є побудова маркетингової стратегії для інтернет-магазину. Для цього наші спеціалісти аналізують нішу вашого бізнесу, конкурентів, бюджет виділений для маркетингу і будують ефективну стратегію для досягнення ваших цілей.

   Наступним етапом є просування та SEO оптимізація інтернет-магазину. SEO (Search Engine Optimization) — оптимізація сайту під пошукову систему, найпопулярнішою з яких є Google. Дуже важливо не просто запустити ваш онлайн-магазин, а й зробити так, щоб користувачі бачили його серед результатів пошуку в Google. Оскільки Google постійно змінює свої алгоритми, формулює нові вимоги для оптимізації сайтів, радимо довіритися нашим спеціалістам для налаштування SEO оптимізації. Ми стежимо за оновленнями, які пропонує Google, аналізуємо конкурентів, налаштовуємо SEO вашого сайту і постійно аналізуємо показники для того, щоб швидко реагувати і вносити зміни до стратегії просування, якщо потрібно.

   Крім SEO оптимізації можна розглянути і SMM (Social Media Marketing) — просування у соціальних мережах. Ми визначаємо доцільність такої реклами для вашого бізнесу і включаємо її до маркетингової стратегії, якщо потрібно. Упродовж останніх років SMM просування набирає неабиякої популярності, адже користувачі проводять дуже багато часу у соціальних мережах (Instagram, Facebook, TikTok), тому дуже легко знайти свою цільову аудиторію саме там. Соціальні мережі, як і Google, також диктують свої умови для онлайн-бізнесів, тому наші спеціалісти постійно покращують свої навички, вивчають нові вимоги і знають, як налаштувати просування вашого інтернет-магазину в соціальних мережах.

4. Комплексний підхід.

   Як ви могли помітити з попередніх пунктів, ми надаємо цілий пакет послуг зі створення інтернет-магазинів. Ми не зупиняємося на розробці самого сайту, адже це лише половина справи. Ми допомагаємо з різними аспектами від підтримки сайту до його просування і виведення в топ у результатах Google.

5. Індивідуальний підхід.

   Ми віримо, що немає єдиної і загальної інструкції створення успішного цифрового бізнесу, тому гарантуємо індивідуальний підхід до кожного. Починаючи від перших етапів розробки сайту до створення стратегії розвитку, ми зважаємо на нішу бізнесу, аналізуємо зовнішнє та внутрішнє середовище підприємства, будуємо стратегії розвитку і просування, адаптовані під ваші потреби.

6. Онлайн та офлайн співпраця.

   Ми працюємо не лише у Львові, а й по всій Україні завдяки можливостям віддаленої співпраці.

Отже, Гільдія Змін — організація, яка знає всі тонкощі створення інтернет-магазинів і пропонує підтримку на усіх етапах. Ми з радістю допоможемо перевести ваш бізнес в онлайн або створити його з нуля!

bottom of page