top of page

Що ми робимо?

Ми створюємо проєкти, які зміннють світ та створюють щастя і прибуток. 

Наші проєкти

   Створюємо та реалізуємо проєкти з розвитку власників та керівників малого та середнього бізнесу, які сприяють впровадженню змін у їх бізнес.

IMG_3356.HEIC

Навчальні програми та курси

women-working-with-post-its-side-view.jpg
side-view-smiley-women-with-post-its.jpg

Грантові проєкти з розвитку бізнесу

Електронна комерція та маркетинг

project-management-planning-development-message-box-notification-graphic.jpg
pexels-cottonbro-studio-7428220.jpg
Проєкти з трансформації бізнесу

Наша експертиза

Досвід, який ми маємо та хочемо ділитись з іншими. 

IMG_3376 (1) 1.png

Управління проєктами 

Управління проєктами Донорів та державних органів влади з розвитку малого та середнього бізнесу та видачі грантів і моніторинг результатів. 

Системне управління бізнесом

Навчальні програми та курси із системного управління бізнесом та впровадження змін в компаніях.

Грантовий менеджмент  

Створення концепцій проєктів та документації для подачі Донорам. Написання грантових заявок. Пошук грантових можливостей та джерел фінансування.

Електронна комерція

Проєкти, які фінансуються Донорами із створення та розвитку інтернет-магазинів.

   ГО Гільдія Змін — організація, яка бачить можливості розвитку вашого малого та середнього бізнесу і знає, як втілити їх у реальність! Наша організація знаходиться у м. Львів, але завдяки можливостям онлайн-співпраці ми співпрацюємо з бізнесами по всій Україні. 

 

Пропонуємо розглянути детальніше напрямки, у яких ми розвиваємось і працюємо:

 

1. Навчальні програми та курси.

   Ми пропонуємо широкий вибір освітніх програм та проєктів для розвитку бізнесу. Наші навчальні програми містять різноманітні формати освіти: онлайн лекції, індивідуальні та корпоративні тренінги, коучинг, освітні програми створені під потреби конкретного бізнесу, індивідуальні консультації, практичні заняття, окремі програми для керівників та підприємців. Під час навчання ми розглядаємо усі аспекти бізнесу від системного управління бізнесом до розстановки персоналу, розбираємо попередні та будуємо нові стратегії вашого бізнесу, аналізуємо та вивчаємо управління проєктами тощо.

 

Переваги навчання з нашою організацією:

  • експертність та досвід;

  • індивідуальний підхід;

  • можливість менторського супроводу та постійний зв’язок з нашими лекторами;

  • корисні знайомства та залучення і бізнес спільноту;

  • актуальність інформації, адже ми слідкуємо за новинками бізнес-сфери і реагуємо на них;

  • різноманітність.

 

2. Грантові проєкти з розвитку бізнесу.

   Ми стежимо за можливостями розвитку ветеранського бізнесу, а також за шляхами залученнями нових інвестицій. Ветеранський та релокований бізнес займають чималу частину діяльності нашої організації. Ми працюємо над оформленням грантових заявок та над залученням грантових фінансів для реалізації та підтримки ветеранських проєктів. Крім цього ми постійні учасники конференцій та форумів з розвитку бізнесу. Наприклад, у жовтні 2023 року ми презентували проєкт “Західний центр підтримки переміщених бізнесів” на форумі “Творці Змін”, який фокусувався саме на адаптації та розвитку переміщених підприємств.

 

3. Розвиток електронної комерції та маркетинг.

   Електронна комерція — сфера економіки, в якій усі фінансові операції здійснюються онлайн. До електронної комерції належать грошові перекази, онлайн-банкінг, навчання онлайн, digital-маркетинг та онлайн-торгівля. Найбільшою нішею в е-комерції вважаються саме інтернет-магазини. Гільдія Змін займається створенням інтернет-магазинів з нуля. Ми пропонуємо послуги з розробки вашого онлайн-магазину, а також побудову та реалізацію стратегії digital-маркетингу.

   Digital-маркетинг — ще один актуальний аспект бізнесу, з яким вміє працювати наша команда. Він складається з SEO оптимізації, розвитку соціальних мереж вашого бізнесу (SMM), підвищення впізнаваності з допомогою різноманітних розсилок, реклами в додатках та на інших сайтах тощо.

   Ми з радістю беремо на себе створення інтернет-магазинів, а також їхнє просування з врахуванням цільової аудиторії та стратегії розвитку.

 

4. Проєкти з трансформації бізнесу.

   Оскільки у нашій команді є досвідченні проєктні менеджери та бізнес-консультанти з великим досвідом в управлінні проєктами, ми зможемо проаналізувати роботу вашого бізнесу і запропонувати стратегію його трансформації. Крім цього ми навчимо вас, як впровадити усі запропоновані зміни і якомога швидше побачити результат.

 

   Завдяки поєднанню знань та досвіду Гільдія Змін з радістю стане вашим надійним партнером з розвитку бізнесу! Сподіваємось, що ви знайшли у переліку наших послуг актуальну для вас інформацію.

bottom of page