top of page
Пошук

Чотири статті, які змінять Ваш погляд на бізнес


Михайло Чорний

Михайло Чорний про свій досвід та свої думки з розвитку бізнесу


Стаття № 1. Просто про фінанси для малого бізнесу


Гроші – це наслідок наших дій, управління фінансами це трохи ширше поняття в бізнесі, це те, яким чином наша компанія може досягнути максимально кращого результату за існуючих ресурсів на даний момент часу. Керівнику компанії потрібно оптимально розподілити ці ресурси, які він має на наступний період для досягнення цих цілей, які перед собою ставить.


Посилання на статтю: https://www.mchorniy.com/post/finance


Стаття № 2. Операційне планування та ефективність: підсумки вебінару 24.01.2024


Власник компанії має дати собі відповідь на питання хто відповідає за операційний план? Хто відповідає за операційне планування та ефективність в компанії? В якому форматі він буде донесений до ключових співробітників компанії? Яка ця людина в компанії має бути, щоб правильно з розумінням часу розставити задачі і пріоритети у цілях?


Посилання на статтю: https://www.mchorniy.com/post/operation


Стаття № 3. Цілі та плани у бізнесі: бізнес-модель Остервальдера-Піньє


Стаття для тих, хто хоче стартувати новий проєкт або новий бізнес. Можливо мої думки стануть корисні також людям, які розвивають свій бізнес але застрягнули на певному етапі розвитку і не можуть рухатись далі, а кожного дня повторюється операційна діяльність.


Посилання на статтю: https://www.mchorniy.com/post/goalsandplansinbusiness


Стаття № 4. Проблеми розвитку організації та можливі управлінські рішення


  Коли організація досягає певного рівня розвитку ( маю на увазі компанії, які по своїй структурі належать до середнього бізнесу) в неї появляються проблеми, які можуть впливати на подальшу її діяльність, і якщо у власників чи СЕО компанії є бажання збільшувати ефективність та масштабування діяльності ключове, що стає на  цьому шляху це пошук проблем, які є в компанії, та методів і шляхів, як ці проблеми змінити і подолати.


Посилання на статтю: https://www.mchorniy.com/post/solutions_problem

8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page