top of page

Оффлайн захід "Творці змін"

З поміж 100 сильних заявок від організацій, що займаються інтеграцією ВПО та реінтеграцією ветеранів - проєкт «Західний центр підтримки переміщених бізнесів», що став можливий за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” потрапив у фінал проєкту «Творці змін – 2023».

20 жовтня під час форуму Творців Змін, ми презентували проєкт “Західний центр підтримки переміщених бізнесів”, в якому прийняли участь наші працівники. У проєкті допомогу отримали 40 бізнесів (форма власності ТОВ або  ФОП), які до 24 лютого 2022 р. були зареєстровані у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях України, та які вже переїхали до Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

Щиро вдячні організаторам Bendukidze Free Market Center та Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine, Рубрика  за можливість презентувати проєктну діяльність по інтеграцією ВПО та реінтеграцією ветеранів, а також цікаві інсайти, які отримали під час тренінгів:

  • Побудова і підтримка партнерств. Як не бути одним в каное

  • Як правильно комунікувати про свою діяльність

  • Секрети успішного фандрайзингу

  • Що потрібно знати для успішної роботи з ветеранами

IMG_0509.jpg
bottom of page