top of page
Пошук

ТОП – 5 книг, які потрібно прочитати керівнику. Рекомендації для керівників

Оновлено: 18 лист. 2023 р.


5 книг, які потрібно прочитати керівнику
5 книг, які потрібно прочитати керівнику

Ми підібрали для Вас добірку книг (5 книг, які потрібно прочитати керівнику) , які можуть допомогти правильно приймати рішення та рухатись до цілей, які поставили перед собою, як керівники. Подорожуючи, можна читати книгу і знаходити частинку себе, побути на самоті та із своїми думками.

  1. «Думай і багатій» Наполеон Гілл – книга, яка змінює свідомість людей на шляху до багатства та показує, як його отримати. Наполеон Гілл описує 13 кроків ( дій), які потрібно зробити керівнику до того, щоб здобути вершини, які перед собою ставимо.

  2. Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих - книга, про те, як правильні звички, які можна сформувати самостійно дають нам значні результати. Джеймс Клір надає продуктивну методику формування корисних звичок, яка формується на основі чотириступеневої моделі звичок – подразник, прагнення, відгук, винагорода. Книга допоможе керівнику збільшити свою продуктивність через формування ключових звичок.

  3. Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування – книга про таємниці ефективного спілкування. Книга допоможе керівнику змінити поведінку та спосіб мислення в міжособистісному спілкуванні, а також покращить Ваші навички спілкування. Бізнес – це взаємодія між людьми, і кожний керівник, щоб досягнути успіху має навчитись правильно спілкуватись з клієнтами, працівниками та партнерами.

  4. 7 звичок надзвичайно ефективних людей - книга бестселер для керівників, які хочуть стати успішними та впливовими. Стівен Кові пропонує сформувати 7 звичок, які допоможуть Вам на шляху самовдосконалення: будь проактивним, починай з думкою про мету, насамперед – найважливіше, мислення за принципом виграш/виграш, зрозумій сам – потім шукай розуміння, створюй синергію, гостри пилку.

  5. Книга «За межами порядку. Ще 12 правил життя» - книга Джордан Пітерсона – професора психології та клінічного психолога, в якій він розповідає, як приймати невизначеність – це 12 правил про те, що не все залежить від нас. Він розказує про переживання та прийняття особистих негараздів - хвороби дружини й доньки, відновлення після залежності, патологічної тривожності й навіть коми. Прийняття невизначеності і що все не можливо контролювати – одна з основних рис, яку потрібно розвинути керівникові, щоб рухатись далі.


Поширити


342 перегляди0 коментарів

Kommentit


bottom of page