top of page
Пошук

Книга Робін Шарма«Маніфест буденного героя»

Вибрав з книги ключові вирази Робіна Шарми для лідерів, які прагнуть будувати цивілізацію майбутнього:

  1. Не довіряйте своїм недоброзичливцям. Не звертайте увагу на тих, хто вас знецінює. Не зважайте на тих, хто вас розохочує. Вони не знають про диво всередині вас

  2. Носіть свої рани з гордістю, захищайте шрами, які вас поглибили, розвинули й удосконалили.

  3.  І все ж, щоб здобути результати, яких досягли одиниці, ви маєте робити те, що роблять одиниці. Ми самі створюємо удачу. Але тільки, якщо чинимо правильно.

Маніфест буденного героя

4. Ваша екосистема формує вашу енергію, а ваше оточення впливає на вашу продуктивність. Усе зовнішнє глибоко впливає на ваші думки, відчуття, творчість і вчинки. На все. Щоб посилити натхнення, вам треба робити те, що посилює натхнення.

5.  Найкращі художники працюють у позитивному, красивому і тихому оточенні з однієї суттєвої причини: воно активує стан потоку – того потоку геніальності, який буде доступний кожному з нас, якщо ми структуруємо свій робочий простір і облаштуємо особисте життя так, щоб діяти на піку своїх можливостей.

6.  Чиясь думка – це всього на всього чиясь думка. Не вірте їй, якщо вона не служить вашому сходженню.

7.   Зростання, якого ви досягнули в одній сфері, зумовлює зростання у решті сфер вашого життя. Бо те, як ви робите одну справу, визначає, як ви робитимете все решту.

8.   Все що стається не через те, що нам не пощастило, а лише для того, щоб стати в пригоді – навіть коли нам так не здається. Справжня поразка полягає в тому, щоб навіть не намагатися спробувати.

9.   Джерело винятковості в тому, щоб впрягатися своєю геніальністю  лише в кілька напрямків і завдяки цьому  блискуче з ними впоратися.

10. Той факт, що я побоююсь невизначеності, означає що я на порозі зростання. І цей частий дискомфорт – ціна майбутнього прогресу.

11.   Ми отримуємо те, на що погоджуємось, тож припини погоджуватися на те, чого не хочеш.

12.   Щоб подвоїти прибуток та впливовість, ви повинні потроїти інвестиції у дві основні сфери: особисту майстерність і професійні здібності.

13.  Запитай себе – як можете отримати з невдачі зиск, щоб розкрити максимум можливостей, переробити лихо на перемогу і очевидну невдачу на життя ще краще, ніж було досі.

14.  Присвятіть себе очищенню свого мислення, піднесенню емоцій, шліфуванню слів, удосконаленню вчинків і переконайтеся, що вплив, яким ви себе оточуєте, піднімає, ошляхетнює і відповідає чудовим стандартам, яких ви прагнете дотримуватися.

15.  Ніколи не зупиняйтеся, ніколи не припиняйте встановлювати цілі, а потім рухатися до цілей наступного рівня і ще більше захопливих завдань.

16.  Все за що ви вдячні, зростає. І все, що цінуєте, якнайширше полонить свідомість.

17.  Використовуйте свої дорогоцінні години відповідально, захищайтеся від будь-якого заняття, не гідного ваших шляхетних обдарувань і людських талантів. Не женіться за дрібними цікавинками, які приворожують натовп. Лідерство, майстерність, щастя і спокій вам там не знайти, ніколи. 


Автор: Михайло Чорний на основі книги Робін Шарма «Маніфест буденного героя»

15 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page